Exclusive Apartment Donau-City P&R

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Exclusive Apartment Donau-City P&R Wenen ligt op afstand van 7 km tot het Wiener Riesenrad en op 5 minuten lopen van Rennbahnweg metrostation. Dit appartement is gelegen op 20 minuten rijafstand van Wien Westbahnhof treinstation en een paar momenten van Panethgasse/Sebaldgasse busstation.

Deze accommodatie biedt gasten een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Verrijk uw verblijf met het gemak van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven in de accommodatie.

Het appartement is te vinden in de 22. Donaustadt wijk van de stad, op afstand van 3 km tot de Kantoor van de Verenigde Naties in Wenen. Exclusive Apartment Donau-City P&R ligt dicht bij St. Christoph, op 7-minuten wandelafstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Exclusive Apartment Donau-City P&R Wenen
Spacious 1Br Apartment With Balcony Above Citygate Shopping Complex With Metro Access
Mobiele prijsaanbieding

Spacious 1Br Apartment With Balcony Above Citygate Shopping Complex With Metro Access

704 m van de accommodatie
USD 159 USD 143
per nacht
Luxurious Apartment With Big Balcony Near City Center
Mobiele prijsaanbieding

Luxurious Apartment With Big Balcony Near City Center

8.3
Heel goed 104 beoordelingen
1 km van de accommodatie
USD 189 USD 170
per nacht
Danube Suites
Mobiele prijsaanbieding

Danube Suites

8.7
Fantastisch 352 beoordelingen
1.1 km van de accommodatie
USD 113 USD 102
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Wenen
    25 km

    Treinstations

    Vienna North / Praterstern - Train Station
    7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Exclusive Apartment Donau-City P&R te vinden?
      Exclusive Apartment Donau-City P&R is in de 22. Donaustadt wijk van de stad gesitueerd, binnen 7 km afstand van het Wiener Riesenrad.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Exclusive Apartment Donau-City P&R?
      Populaire plekken in de buurt van Exclusive Apartment Donau-City P&R zijn onder andere de Kantoor van de Verenigde Naties in Wenen, het Wiener Riesenrad, St. Christoph.
    • Hoeveel kost het om bij Exclusive Apartment Donau-City P&R te verblijven?
      De huurprijs van Exclusive Apartment Donau-City P&R is €171.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Lucky Wok en Restaurant Dammhutte restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Exclusive Apartment Donau-City P&R?
      Bij Exclusive Apartment Donau-City P&R vinden gasten een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is Exclusive Apartment Donau-City P&R?
      Exclusive Apartment Donau-City P&R heeft een totale oppervlakte van 60 m².
    • Biedt het appartement een balkon of terras voor gasten?
      Het appartement beschikt over een terras met eetruimten buiten.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Wenen
    25 km

    Treinstations

    Vienna North / Praterstern - Train Station
    7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Exclusive Apartment Donau-City P&R Wenen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten